Amortyzator Pneumatyczny Bentley Continental Flying Spur Z CDC MSB Platform 2019 - 2022 Przód Lewy z CDC (Continuous Damping Control)

Cena:

Proszę czekać...

Special Price 4 382,35 zł Bez podatku Regular Price 6 172,27 zł Bez podatku
Natychmiastowa dostawa
-29%
Amortyzator Pneumatyczny Bentley Continental Flying Spur Z CDC MSB Platform 2019 - 2022 Przód Lewy z CDC (Continuous Damping Control) 975616037D
Informacje o produkcie
Paczka zawiera:
  • Amortyzator pneumatyczny
Waga: 8.2 kg
Kod Aerosus: 179091
Model: Continental Flying Spur
Seria: MSB Platform
Rok produkcji: 2019, 2020, 2021, 2022
Edycja modelu: Z CDC
Pozycja: Przód Lewy
OEM Numbers:
  • 975616037D
  • 975616037F
  • 975616037J
Opis produktu


Amortyzatory pneumatyczne firmy Aerosus zastępują oryginalne kolumny pneumatyczne pojazdu, zapewniając maksymalny komfort jazdy i wysoką trwałość. Bezpieczeństwo, dopasowanie i jakość produktu są takie same jak w przypadku części oryginalnej.
Całkowicie nowa kolumna zawieszenia pneumatycznego jest przystosowana do montażu po Przedni Lewej stronie w pojazdach Bentley Continental Flying Spur (MSB Platform).

Wszystkie kolumny pneumatyczne firmy Aerosus są objęte dwuletnią gwarancją producenta i 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.Każda kolumna jest wykonana z nowych elementów zapewniających najwyższą wydajność.Każda kolumna zawieszenia pneumatycznego jest dostarczana w komplecie z resorem pneumatycznym, amortyzatorem i nowym elektromagnetycznym zaworem sterującym.

Nasze kolumny pneumatyczne opracowano z myślą o znakomitym komforcie jazdy dzięki funkcji szybkiego dostosowania do różnych warunków drogowych przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa, funkcjonalności i optymalnych wrażeń z jazdy.

Produkt został wykonany w 100% zgodnie z oryginalną specyfikacją producenta. Wszystkie części są projektowane i produkowane tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i komfort jazdy. Kolumna ma doskonałe wykończenie i jest wyposażona w osłonę przeciwpyłową oraz aluminiowe tłoki, co nadaje jej niesamowity wygląd.

Wszystkie produkty firmy Aerosus gwarantują najlepsze wrażenia z jazdy.

Cechy

Kolumna zawieszenia pneumatycznego o jakości wyposażenia oryginalnego
Wysoka sprawność
Tysiące zadowolonych klientów na całym świecie
Wytrzymałość, solidna konstrukcja i niezawodność
Łatwy montaż w kilka minut
Idealna przyczepność do podłoża
Całkowicie nowa część


FAQ

Brak pytań

Napisz opinię
1 of1