Amortyzator Pneumatyczny Bentley Continental GT3-R Z CDC D1 2014 - 2015 Tył Prawy z CDC (Continuous Damping Control)

Cena:

Proszę czekać...

Special Price 2 176,47 zł Bez podatku Regular Price 4 352,94 zł Bez podatku
Natychmiastowa dostawa
-50%
Amortyzator Pneumatyczny Bentley Continental GT3-R Z CDC D1 2014 - 2015 Tył Prawy z CDC (Continuous Damping Control) 3W8616002
Informacje o produkcie
Paczka zawiera:
  • Amortyzator pneumatyczny
  • Zbiornik
Waga: 7.3 kg
Kod Aerosus: 169004
Model: Continental GT3-R
Seria: 3W
Rok produkcji: 2014, 2015
Edycja modelu: Z CDC
Pozycja: Tył Prawy
OEM Numbers:
  • 3W8616002
  • 3W8616002D
  • 3W8616002B
  • 3W8616002C
Opis produktu


Amortyzatory pneumatyczne firmy Aerosus zastępują oryginalne kolumny. Są przystosowane do montażu po Tylny Prawej stronie w pojazdach Bentley Continental GT3-R (D1) w z CDC.

Wszystkie kolumny pneumatyczne firmy Aerosus są objęte dwuletnią gwarancją producenta i 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.Każda kolumna jest wykonana z nowych elementów zapewniających najwyższą wydajność.Każda kolumna jest dostarczana z kompletnym zestawem montażowym — resorem pneumatycznym i amortyzatorem.

Nasze kolumny pneumatyczne opracowano z myślą o znakomitym komforcie jazdy dzięki funkcji szybkiego dostosowania do różnych warunków drogowych przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa, funkcjonalności i optymalnych wrażeń z jazdy.

Każda kolumna zawieszenia pneumatycznego jest dostarczana w komplecie z resorem pneumatycznym, amortyzatorem i elektromagnetycznym zaworem sterującym. Profesjonalna regeneracja produktu zgodna ze specyfikacjami oryginalnego producenta obejmowała całkowity demontaż, czyszczenie oraz sprawdzenie pod kątem zużycia i uszkodzeń. Wszystkie zużyte elementy kolumny, takie jak resor pneumatyczny, uszczelnienia i zaciski pierścieniowe, zostały wymienione na nowe części o wysokiej jakości, aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa i komfort jazdy. Wysokiej jakości wykończenie, nowe pokrycie przeciwpyłowe oraz nowe tłoki aluminiowe sprawiają, że produkt wygląda jak nowy.

Wszystkie produkty Aerosus gwarantują optymalne wrażenia z jazdy.

Cechy

Wysokiej jakości materiały zgodne z specyfikacjami wyposażenia oryginalnego
Wysoka sprawność
Tysiące zadowolonych klientów na całym świecie
Maksymalny komfort jazdy
Prosty montaż
Możliwość dostosowania do różnych warunków jazdy i parametrów pojazdu
Całkowicie nowa część


FAQ

Brak pytań

Napisz opinię
1 of1
Ktoś właśnie kupił Air Strut