Amortyzator Pneumatyczny Bentley Continental Supersports Z CDC D1 2017 - 2018 Tył Lewy z CDC (Continuous Damping Control)

Cena:

Proszę czekać...

4 403,36 zł Bez podatku
Natychmiastowa dostawa
Amortyzator Pneumatyczny Bentley Continental Supersports Z CDC D1 2017 - 2018 Tył Lewy z CDC (Continuous Damping Control) 3W7616001H
Informacje o produkcie
Paczka zawiera:
  • Amortyzator pneumatyczny
  • Zbiornik
Waga: 7.3 kg
Kod Aerosus: 169003
Model: Continental Supersports
Seria: D1
Rok produkcji: 2017, 2018
Edycja modelu: Z CDC
Pozycja: Tył Lewy
OEM Numbers:
  • 3W7616001H
  • 3W8616001C
  • 3W7616001F
Opis produktu


Amortyzatory pneumatyczne firmy Aerosus zastępują oryginalne kolumny pneumatyczne pojazdu, zapewniając maksymalny komfort jazdy i wysoką trwałość. Bezpieczeństwo, dopasowanie i jakość produktu są takie same jak w przypadku części oryginalnej.
Całkowicie nowa kolumna zawieszenia pneumatycznego jest przystosowana do montażu po Tylny Lewej stronie w pojazdach Bentley Continental Supersports (D1).

Wszystkie kolumny pneumatyczne firmy Aerosus są objęte dwuletnią gwarancją producenta i 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.Każda kolumna jest wykonana z nowych elementów zapewniających najwyższą wydajność.Każda kolumna zawieszenia pneumatycznego jest dostarczana w komplecie z resorem pneumatycznym, amortyzatorem i nowym elektromagnetycznym zaworem sterującym.

Nasze kolumny pneumatyczne opracowano z myślą o znakomitym komforcie jazdy dzięki funkcji szybkiego dostosowania do różnych warunków drogowych przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa, funkcjonalności i optymalnych wrażeń z jazdy.

Produkt został wykonany w 100% zgodnie z oryginalną specyfikacją producenta. Wszystkie części są projektowane i produkowane tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i komfort jazdy. Kolumna ma doskonałe wykończenie i jest wyposażona w osłonę przeciwpyłową oraz aluminiowe tłoki, co nadaje jej niesamowity wygląd.

Wszystkie produkty firmy Aerosus gwarantują najlepsze wrażenia z jazdy.

Cechy

Wysokiej jakości materiały
Stabilność i zapewnienie bezpiecznego przewożenia ładunków
Tysiące zadowolonych klientów na całym świecie
Maksymalny komfort jazdy
Łatwy montaż w kilka minut
Idealna przyczepność do podłoża
Całkowicie nowa część


FAQ

Brak pytań

Napisz opinię
1 of1