Amortyzator Pneumatyczny Tesla Model X (2019-2024) Przód Lewy z ASD

Cena:

Proszę czekać...

3 117,65 zł Bez podatku
Natychmiastowa dostawa
Amortyzator Pneumatyczny Tesla Model X (2019-2024) Przód Lewy z ASD 1027061-00-C
Informacje o produkcie
Paczka zawiera:
  • Amortyzator pneumatyczny
Waga: 8.9 kg
Kod Aerosus: 178963
Model: Model X
Seria: 5YJX
Rok produkcji: 2019, 2020, 2021, 2022, 2023
Edycja modelu: Z ASD
Pozycja: Przód Lewy
OEM Numbers:
  • 1027061-00-C
  • 1620361-00-D
Opis produktu


Amortyzatory pneumatyczne firmy Aerosus zastępują oryginalne kolumny. Są przystosowane do montażu po Przedni Lewej stronie w pojazdach Tesla Model X (5YJX) w AWD, DM, z ASD.

Wszystkie kolumny pneumatyczne firmy Aerosus są objęte dwuletnią gwarancją producenta i 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.Każda kolumna jest wykonana z nowych elementów zapewniających najwyższą wydajność.Każda kolumna jest dostarczana z kompletnym zestawem montażowym — resorem pneumatycznym i amortyzatorem.

Nasze kolumny pneumatyczne opracowano z myślą o znakomitym komforcie jazdy dzięki funkcji szybkiego dostosowania do różnych warunków drogowych przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa, funkcjonalności i optymalnych wrażeń z jazdy.

Każda kolumna zawieszenia pneumatycznego jest dostarczana w komplecie z resorem pneumatycznym, amortyzatorem i elektromagnetycznym zaworem sterującym. Profesjonalna regeneracja produktu zgodna ze specyfikacjami oryginalnego producenta obejmowała całkowity demontaż, czyszczenie oraz sprawdzenie pod kątem zużycia i uszkodzeń. Wszystkie zużyte elementy kolumny, takie jak resor pneumatyczny, uszczelnienia i zaciski pierścieniowe, zostały wymienione na nowe części o wysokiej jakości, aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa i komfort jazdy. Wysokiej jakości wykończenie, nowe pokrycie przeciwpyłowe oraz nowe tłoki aluminiowe sprawiają, że produkt wygląda jak nowy.

Wszystkie produkty firmy Aerosus gwarantują najlepsze wrażenia z jazdy.

Cechy

Wysokiej jakości materiały
Stabilność i zapewnienie bezpiecznego przewożenia ładunków
Tysiące zadowolonych klientów na całym świecie
Wytrzymałość, solidna konstrukcja i niezawodność
Prosty montaż
Możliwość dostosowania do różnych warunków jazdy i parametrów pojazdu
Całkowicie nowa część


FAQ

Brak pytań

Napisz opinię
1 of1