O nas: Aerosus — specjaliści od zawieszeń pneumatycznych

Nasza firma

Nasza firma, AT Parts Germany GmbH, stoi za jedną z czołowych marek na rynku zawieszenia pneumatycznego — AEROSUS. Możemy poszczycić się ponad dziesięcioletnim doświadczeniem oraz setkami tysięcy zadowolonych klientów w ponad 164 krajach.

Nasz efektowny magazyn w Kolonia (Niemcy) jest jedną z największych tego typu placówek europejskich w branży i służy do przechowywaniaróżnorodnych części zamiennych do układów zawieszenia pneumatycznego. U podstaw firmy leży jej kadra — utalentowani i doświadczeni specjaliści, którzy zawsze służą fachową poradą na temat wyboru odpowiedniej części do danego pojazdu, zapewniając przy tym najlepszą cenę.


10-LETNIE
doświadczenie

PONAD 100 000
klientów

Dostawa do
164 KRAJÓW

Obsługa klienta w
10 JĘZYKACH
Duży wybór produktów
Darmowa dostawa
Kontrola jakości przeprowadzana dla każdej części

Nasze produkty

AEROSUS oferuje części zamienne do układów zawieszenia pneumatycznego pojazdów charakteryzujące się nie tylko wysoką jakością, lecz również przystępnymi cenami. W naszej gamie produktów można znaleźć wszystkie niezbędne komponenty — od resorów pneumatycznych, amortyzatorów i zaworów ciśnieniowych, przez gotowe do montażu zespoły kolumn pneumatycznych, aż po bloki zaworów, kompresory zawieszenia pneumatycznego i moduły zasilania powietrzem.

Oczywiście w ofercie dostępne są również różnorodne wysokiej klasy produkty AEROSUS, które sprzedajemy po niezwykle konkurencyjnych cenach.Marka AEROSUS jest przeznaczona przede wszystkim do niemieckich i innych europejskich pojazdów, takich jak Mercedes , Audi , BMW , VW , Porsche , Land Rover , Bentley , Jaguar , Citroen , Renault , Peugeot , Fiat czy Iveco Daily . Jednak w naszym sklepie internetowym można znaleźć ponadto części do zawieszenia pneumatycznego i kompresory do różnych samochodów amerykańskich, w tym marek Buick , GMC , Hummer , Jeep , Oldsmobile oraz pickupów a także do marek azjatyckich, takich jak Kia , Hyundai i Toyota .

Nasze usługi

MÓWIMY W TWOIM JĘZYKU OBSŁUGA I WSPARCIE KLIENTA

Wielojęzyczny zespół AEROSUS ds. obsługi klienta z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania w ponad dziesięciu językach, m.in. w angielskim, hiszpańskim, niemieckim i włoskim. Można również skontaktować się z nami pocztą e-mail lub skorzystać z czatu na żywo bądź gorącej linii, aby uzyskać szybką pomoc.

Gwarantujemy najlepszą obsługę w każdej chwili. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w dziedzinie układów zawieszenia pneumatycznego i gwarantujemy profesjonalną pomoc techniczną oraz fachowe porady ekspertów.

DOSTARCZAMY ZAMÓWIENIA DO KAŻDEGO MIEJSCA NA ŚWIECIE DOSTAWA

Firma AEROSUS dostarcza produkty na cały świat. Dzięki wieloletniej współpracy z firmą UPS jesteśmy w stanie oferować szybką i bezpieczną wysyłkę na dokładny adres klienta. Dostępna jest również dostawa ekspresowa. Warto również pamiętać, że wysyłka zamówień realizowanych ze stanów magazynowych i złożona do godziny 16:00 (czasu CEST/UTC+2) odbywa się tego samego dnia.

DBAMY O CIEBIE INTUICYJNY SKLEP INTERNETOWY

Firma AEROSUS zawsze stara się doskonalić swój sklep internetowy.

Nie wszyscy wiedzą, że nad każdym produktem w sklepie dostępny jest kalkulator kosztów wysyłki, który pozwoli określić dokładnie opłaty i czas realizacji dostawy. Ta oraz wiele innych funkcji jest nieustannie opracowywanych i optymalizowanych przez naszych pracowników, aby korzystanie z naszej strony internetowej było jak najwygodniejsze.

ZAPEWNIAMY OCHRONĘ BEZPIECZNE ZAKUPY I PŁATNOŚĆ

Podczas składania zamówienia lub logowania dane osobowe są szyfrowane, aby zapewnić ochronę prywatności i bezpieczeństwo zawieranych transakcji. Używamy kodu SSL (Secure Socket Layer), który tworzy bezpieczne środowisko transmisji danych między przeglądarką i naszymi serwerami oraz zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo realizacji płatności, obsługujemy transakcje 3D-Secure (z certyfikatem Verified by Visa, Mastercard Secure Code, American Express SafeKey).

Nasze atuty

110-letnie doświadczenie

Przez cały ten czas zgromadziliśmy ogromną wiedzę oraz obsłużyliśmy tysiące zadowolonych klientów na całym świecie!

Gwarancja jakości

Wszystkie oferowane przez nas produkty do systemów zawieszenia pneumatycznego są objęte 2-letnią gwarancją. Ponadto, jeśli klient nie jest zadowolony z zakupu, istnieje możliwość zwrotu kosztów!

Najwyższa wartość

Wybór naszych części do układów zawieszenia pneumatycznego może pozwolić zaoszczędzić nawet 50% w porównaniu do cen dealerów!

Oferty promocyjne

Zarejestruj się dzisiaj i otrzymaj powitalny kupon upominkowy do zrealizowania w naszym sklepie. To nie wszystko: kup dwa dodatkowe produkty (np. prawe i lewe zawieszenie) i otrzymaj zniżkę — zobacz nasze oferty i zaoszczędź jeszcze więcej w witrynie Aerosus!

Specjalistyczna obsługa

Dzięki pozycji lidera na rynku posiadamy kompetencje niezbędne do pomocy klientom w rozwiązywaniu wszelkich problemów z układami zawieszenia pneumatycznego. Zachęcamy do kontaktu z nami i uzyskania fachowych porad od naszego personelu technicznego!

Nasze wartości

Filozofia zadowolenia klienta

Nieustanna koncentracja na satysfakcji klientów dzięki działaniom naszych fachowych zespołów, doskonałym produktom, uczciwej polityce cenowej i regularnemu doskonaleniu sklepu internetowego doprowadziła nas do obecnej pozycji, czyli jednego z najlepszych specjalistów w dziedzinie układów zawieszenia pneumatycznego na świecie.

Bezsprzecznie najwyższa jakość

Uważamy się za firmę nie uznającą kompromisów pod względem standardów jakości. Tylko najlepsze i sprawdzone części mają szansę trafić do naszej oferty.

Siła w jedności

Cenimy sobie kreatywne środowisko pracy, w którym wszyscy pracownicy otrzymują dawkę motywacji pozwalającą na osiągnięcie doskonałych wyników pracy i realizowanie własnych aspiracji zawodowych, a także współpracują w duchu wzajemnego szacunku zarówno między sobą, jak i z klientami.

Odpowiedzialność i zaufanie

Bierzemy odpowiedzialność za naszych klientów jako lojalni partnerzy, za naszych pracowników jako długoterminowi pracodawcy oraz za naszych partnerów biznesowych jako godni zaufania specjaliści. Oparte na takich zasadach relacje pozwalają nam na osiąganie sukcesów i realizację założeń.