Amortyzator Pneumatyczny BMW X7 G07 Przedni Lewy z VDC (Variable Damper Control)

Cena:

Proszę czekać...

3 486,55 zł Bez podatku
Brak w magazynie
Amortyzator Pneumatyczny BMW X7 G07 Przedni Lewy z VDC (Variable Damper Control) 37106869035
Informacje o produkcie
Paczka zawiera:
  • Amortyzator pneumatyczny
Waga: 6.7 kg
Kod Aerosus: 170234
Model: X7
Seria: G07
Rok produkcji: 2018, 2019, 2020, 2021
Edycja modelu: Z VDC
Pozycja: Przód Lewy
OEM Numbers:
  • 37106869035
Opis produktu


Amortyzatory pneumatyczne firmy Aerosus zastępują oryginalne kolumny. Są przystosowane do montażu po przedni lewej stronie w pojazdach BMW X7 (G07) w Z VDC.

Wszystkie kolumny pneumatyczne firmy Aerosus są objęte dwuletnią gwarancją producenta i 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.Każda kolumna jest wykonana z nowych elementów zapewniających najwyższą wydajność.Każda kolumna zawieszenia pneumatycznego jest dostarczana w komplecie z resorem pneumatycznym, amortyzatorem i nowym elektromagnetycznym zaworem sterującym.

Nasze kolumny pneumatyczne opracowano z myślą o znakomitym komforcie jazdy dzięki funkcji szybkiego dostosowania do różnych warunków drogowych przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa, funkcjonalności i optymalnych wrażeń z jazdy.

Każda kolumna zawieszenia pneumatycznego jest dostarczana w komplecie z resorem pneumatycznym, amortyzatorem i elektromagnetycznym zaworem sterującym. Profesjonalna regeneracja produktu zgodna ze specyfikacjami oryginalnego producenta obejmowała całkowity demontaż, czyszczenie oraz sprawdzenie pod kątem zużycia i uszkodzeń. Wszystkie zużyte elementy kolumny, takie jak resor pneumatyczny, uszczelnienia i zaciski pierścieniowe, zostały wymienione na nowe części o wysokiej jakości, aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa i komfort jazdy. Wysokiej jakości wykończenie, nowe pokrycie przeciwpyłowe oraz nowe tłoki aluminiowe sprawiają, że produkt wygląda jak nowy.

Wszystkie produkty Aerosus gwarantują optymalne wrażenia z jazdy.

Cechy

Kolumna zawieszenia pneumatycznego o jakości wyposażenia oryginalnego
Wysoka sprawność
Tysiące zadowolonych klientów na całym świecie
Maksymalny komfort jazdy
Gotowość do montażu
Idealna przyczepność do podłoża
Całkowicie nowa część
  • 37.10-6869035FAQ

Brak pytań

Napisz opinię
1 of1