Znajdź część do swojego pojazdu!

Wybór części w pełni zgodnej z układem zawieszenia pneumatycznego pojazdu jest łatwiejszy niż kiedykolwiek! Firma Aerosus zapewnia wiele opcji ułatwiających wyszukiwanie. Pozwalają one na doskonałe dopasowanie i szybki montaż.

UŻYJ PASKA WYSZUKIWANIA

Znasz numer OEM części, której szukasz? Wpisz go w pasek wyszukiwania, a znajdziesz część w zaledwie kilka sekund! Możesz też wyszukiwać przez wprowadzenie innych słów kluczowych, np. typu części czy modelu samochodu (np. „sprężyna gazowa w211”).
PRZEGLĄDAJ WEDŁUG KATEGORII

Wszystkie części zawieszenia pneumatycznego firmy Aerosus są pogrupowane według marki i modelu. Wybierz kategorię odpowiadającą Twojemu samochodowi na pasku nawigacji u góry każdej strony. Aby zawęzić wyszukiwanie i szybciej znaleźć potrzebne części, użyj wyszukiwarki produktów i opcji zakupów widocznych po lewej na stronie kategorii.
SKORZYSTAJ Z WYSZUKIWARKI CZĘŚCI

Wystarczy podać informacje o pojeździe, aby wyświetlić wszystkie kompatybilne części!
Wyszukiwanie można rozpocząć już na stronie głównej. Wybierz markę, model i platformę. Zależnie od pojazdu może być konieczne podanie roku produkcji lub edycji modelu (np. zawieszenie Airmatic lub 4matic).

Te same czynności można wykonać, aby filtrować części w naszym katalogu. Możesz jeszcze bardziej zawęzić wyszukiwanie, określając typ części (np. zawieszenie lub sprężarka) i jej umiejscowienie (np. prawe przednie zawieszenie lub lewe tylne zawieszenie). Jeśli nie wiesz, jakie opcje wybrać, sprawdź wszystkie niezbędne informacje w dowodzie rejestracyjnym pojazdu.

PODAJ NUMER VIN

Nie masz szczegółowych informacji o części lub pojeździe? Skontaktuj się z nami, a nasz zespół wsparcia znajdzie część dla Ciebie! Wypełnij ten kwestionariusz i pamiętaj, aby podać numer VIN (numer identyfikacyjny pojazdu). Numer VIN (zwany również numerem podwozia lub numerem ramy) to niepowtarzalny kod identyfikacyjny składający się z 17 znaków (cyfr i wielkich liter). Można go znaleźć w dowodzie rejestracyjnym pojazdu:

Numer VIN można też sprawdzić w dokumentach ubezpieczeniowych lub bezpośrednio na pojeździe — zazwyczaj jest on wybity na płytce przymocowanej do górnej części deski rozdzielczej i jest widoczny przez przednią szybę po stronie kierowcy.