Amortyzator Mercedes Benz GLS W167 Przód (bez ADS)

Cena:

Proszę czekać...

4 369,75 zł Bez podatku
Natychmiastowa dostawa
Amortyzator Mercedes Benz GLS W167 Przód (bez ADS) A1673206900
Informacje o produkcie
Paczka zawiera:
  • Amortyzator pneumatyczny
Waga: 10.9 kg
Kod Aerosus: 171054
Model: Klasa GLS
Seria: W167
Rok produkcji: 2019, 2020, 2021, 2022
Edycja modelu: Bez ADS
Pozycja: Przód Prawy, Przód Lewy
OEM Numbers:
  • A1673206900
  • A1673201103
Opis produktu


Amortyzatory pneumatyczne firmy Aerosus zastępują oryginalne kolumny pneumatyczne pojazdu, zapewniając maksymalny komfort jazdy i wysoką trwałość. Bezpieczeństwo, dopasowanie i jakość produktu są takie same jak w przypadku części oryginalnej.
Całkowicie nowa kolumna zawieszenia pneumatycznego jest przystosowana do montażu po Przedni Prawej, Przedni Lewej stronie w pojazdach Mercedes Benz GLS W167.

Wszystkie kolumny pneumatyczne firmy Aerosus są objęte dwuletnią gwarancją producenta i 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.Każda kolumna jest wykonana z nowych elementów zapewniających najwyższą wydajność.Każda kolumna zawieszenia pneumatycznego jest dostarczana w komplecie z resorem pneumatycznym, amortyzatorem i nowym elektromagnetycznym zaworem sterującym.

Nasze kolumny pneumatyczne opracowano z myślą o znakomitym komforcie jazdy dzięki funkcji szybkiego dostosowania do różnych warunków drogowych przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa, funkcjonalności i optymalnych wrażeń z jazdy.

Każda kolumna zawieszenia pneumatycznego jest dostarczana w komplecie z resorem pneumatycznym, amortyzatorem i elektromagnetycznym zaworem sterującym. Profesjonalna regeneracja produktu zgodna ze specyfikacjami oryginalnego producenta obejmowała całkowity demontaż, czyszczenie oraz sprawdzenie pod kątem zużycia i uszkodzeń. Wszystkie zużyte elementy kolumny, takie jak resor pneumatyczny, uszczelnienia i zaciski pierścieniowe, zostały wymienione na nowe części o wysokiej jakości, aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa i komfort jazdy. Wysokiej jakości wykończenie, nowe pokrycie przeciwpyłowe oraz nowe tłoki aluminiowe sprawiają, że produkt wygląda jak nowy.

Wszystkie produkty Aerosus gwarantują optymalne wrażenia z jazdy.

Cechy

Kolumna zawieszenia pneumatycznego o jakości wyposażenia oryginalnego
Wysoka sprawność
Tysiące zadowolonych klientów na całym świecie
Maksymalny komfort jazdy
Łatwy montaż w kilka minut
Możliwość dostosowania do różnych warunków jazdy i parametrów pojazdu
Całkowicie nowa część
  • A-167-320-69-00
  • A-167-320-11-03FAQ

Brak pytań

Napisz opinię
1 of1