Formy płatności

 
Płatność z góry
(przelew bankowy)
Po złożeniu zamówienia z opcją płatności z góry otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem i danymi naszego rachunku bankowego do przelewu. Zamówienie zostanie wysłane, gdy tylko otrzymamy należność za zamówienie. W zależności od banku i kraju czas realizacji płatności może wynosić do 3 dni roboczych. Może to spowodować wydłużenie czasu oczekiwania na dostawę.
Aby dokładnie zidentyfikować płatność i uniknąć dodatkowych opóźnień, w tytule przelewu należy podać numer płatności (numer zamówienia).
 
PayPal
Zapłatę za zamówienie można także przesłać za pośrednictwem serwisu PayPal. Po wybraniu tej opcji nastąpi automatyczne przejście do witryny PayPal.
Jeśli już masz konto, wprowadź dane logowania i dokonaj płatności. Jeśli pierwszy raz korzystasz z PayPal, możesz zapłacić jako gość lub założyć konto w celu wykonania przelewu. Gdy transakcja zostanie pomyślnie zrealizowana, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem.
 
Karta kredytowa lub debetowa
Obecnie akceptujemy karty MasterCard, Visa i American Express. Płatności kartą kredytową są realizowane przez bezpieczne połączenie SSL, co zapewnia szyfrowanie przesyłanych danych i bezpieczeństwo transakcji online.
W przypadku korzystania z karty z włączoną usługą 3D Secure (Verified by VISA, MasterCard SecureCode lub American Express SafeKey) zostanie wyświetlona bezpieczna strona banku wystawiającego w celu zatwierdzenia i autoryzowania transakcji. Aby sfinalizować transakcję, należy wpisać hasło identyfikacyjne i wykonać podane instrukcje. Warto korzystać z takiej usługi, ponieważ zapobiega ona nieuprawionemu użyciu karty kredytowej bez wiedzy posiadacza. Gdy transakcja zostanie pomyślnie zrealizowana, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem.
 
Zapłata gotówką
przy odbiorze
Wybranie tej opcji pozwala zapłacić kurierowi gotówką za zamówienie w chwili dostarczenia przesyłki pod podany adres. Ta opcja jest dostępna wyłącznie w krajach UE.
W chwili dostarczenia przesyłki należy mieć przygotowaną odliczoną kwotę podaną w wiadomości z potwierdzeniem wysyłki, gdyż kurier może nie mieć możliwości wydania reszty. Nie przyjmujemy płatności czekiem. Wybranie tej formy płatności wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 9,90 EUR
 
Przelewy24
Serwis Przelewy24 udostępnia automatyczne płatności przelewami on-line z ponad 144 banków w Polsce oraz kartami płatniczymi: Visa Classic, Visa Electron, EuroCard/MasterCard, Diners Club, PBK, JCB. W ofercie znajdują się również płatności mobilne, międzynarodowe wielowalutowe systemy płatnicze, SMS Premium, SMS MT, płatności IVR, płatności rekurencyjne i wiele innych.
Każdy wynik transakcji przesłany do sklepu jest weryfikowany zwrotnie, aby w 100% potwierdzić, że jego nadawcą był system Przelewy24. Wszystkie potwierdzenia przekazane z systemu Przelewy24 dają pewność wpłynięcia należności na konto sprzedawcy. Narażone na największe ryzyko transakcje kartami płatniczymi poddawane są dodatkowemu procesowi weryfikacji, który w tej chwili eliminuje ryzyko transakcji fraudowych praktycznie w 100%.